Підводимо підсумки

За результатами участі учнів закладу в міських та районних етапах учнівських олімпіад і конкурсів

2018-2019 навчального року переможцями стали:

 

ІІ (районний) етап Всеукраїнськихучнівських олімпіад:

Українська мови і літератури: ІІІ місце посіли учениця 9 класу Богданець Дарія (учитель Паламарчук І.М.) та учениця 10 класу Долматова Вікторія (учитель Горбатюк В.І.).

Образотворче мистецтво: І місце посіла учениця 9 класу Богданець Дарія (учитель Володіна С. О.).

Трудове навчання (обслуговуючі види праці): І місце посіла учениця 9 класу Ковалівська Софія (учитель Володіна С. О.).

Учні 3-А класу  (учитель Вороніна О.О.) взяли участь в Інтернет- олімпіаді з української мови в рамках освітнього проекту МОН «Всеосвіта».

Персональні сертифікати учасника олімпіади ,,Всеосвіта- Осінь 2018" отримали: 

Лисенко Георгій

Боценко Анастасія

Горбатюк Катерина

Лук'янчиков Ігор

Барабаш Марія.

 

Районний етап Міського учнівського конкурсу з українознавства: ІІ місце – Самелюк Артем, учень 9 класу, ІІІ місце посіли – Остапенко Марина, учениця 9 класу та Нікішина Крістіна, учениця 10 класу (учитель Лавренчук Т.С.)

МАН:

Федина Іван, учень 10 класу (учитель Лавренчук Т.С.)

Куценко Катерина, учениця 9 класу (учитель Паламарчук І.М.)

Остапенко Марина, учениця 9 класу (учитель Паламарчук І.М.)

Долматова Вікторія, учениця 10 класу (учитель Горбатюк В.І.)

Богданець Дарія, учениця 9 класу ( учитель Закревська А.В.)

Самелюк Артем, учень 9 класу (учитель Лукянчиков А.В.)

Блощук Єлизавета, учениця 10 класу (учитель Лукянчиков Т.М.)

 

Конкурси:

ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

ІІІ місце посіли:

Доценко Микола, учень 4 класу (учитель Авраменко Т.О.), Пивовар Поліна, учениця 7 класу (учитель Паламарчук І.М.), Косцова Анна, учениця 8 класу (учитель Авраменко Т. О.)

ІІ місце:

Лисенко Георгій, учень 3 класу (учитель Вороніна О.О.), Долматова Вікторія, учениця 10 класу (учитель Горбатюк В. І.)

 

ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

учениця 7 класу Літвінова Аліна, посіла ІІІ місце (учитель  Паламарчук І. М.) та учениця   9 класу  Богданець  Дарія, яка  посіла  ІІ місце  (учитель  Паламарчук І. М.).

 

Районний етап ХІІІ  Міського конкурсу  «Київ – моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати»:

       Переможцями   у номінації «Київ  літературний», кращий авторський вірш про Київ стали (ІІІ місце):

Пономарьова Анастасія і Куренка Мирослава – учениці 6-Б класу (учитель Лисенко Н.І.)