Зустріч з поетесою

Сьогодні, 14 квітня, напередодні Великодня, до 7-А класу завіталасучасна українська поетеса Тетяна Павлівна Чеховська - Косцова. Діти із захопленням слухали розповіді письменниці і з неменшим задоволенням задавали питання та отримували на них відповіді.

Тетяна Павлівна згадувала своє дитинство, шкільні роки, батьків, власну родину, ознайомила присутніх зі своїми поетичними збірками: «Переказ про повітря», «Зірка моєї долі», «Село моє – Поліський край квітучий».

Особливої уваги заслуговує остання книга поетеси «Гербарій зі спогадів-снів». Коли Тетяна Павлівна читала поезію, учні сиділи тихо, затамувавши подих, бо у віршах звучали власні спогади поетеси, сподівання, сум і жаль, щасливе й нещасливе кохання, любов до батьків, виражалися близькі школярам почуття. Поетеса піднімала питання патріотизму, екології, говорила про нас, людей, що народились на Землі, але живуть під вічним Небом, волею якого твориться доля кожного з нас…

Своє покликання Тетяна Павлівна бачить у тому ж, що й наша велика  Леся Українка:

Камінне поле Життя

Мріями Щастя засію!

       Головною метою заходу є не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці та естетична насолода від спілкування з автором, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль  книга зіграла в  житті особистості. 

        Зустріч пройшла в спокійній та затишній атмосфері, учні отримали тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.