Наші досягнення у 2018-2019 навчальному році

   

 ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади 

з української мови і літератури
Третє місце посіли:

учениця 9 класу Богданець Дарія  (учитель Паламарчук І.М.)

та учениця 10 класу Долматова Вікторія  (учитель Горбатюк В.І.).

ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика

Третє місце посіли:
Доценко Микола учень 4 класу (учитель Авраменко Т.О.),

Пивовар Поліна учениця 7 класу (учитель Паламарчук І.М.),

Косцова Анна учениця 8 класу (учитель Авраменко Т. О.). 
друге місце: Лисенко Георгій учень 3 класу (учитель Вороніна О.О.) – учасники міського конкурсу.

Долматова Вікторія учениця 10 класу (учитель Горбатюк В. І.) – учасники міського конкурсу.

 

ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка   

ІІІ місце посіли:

Учениця 7 класу Літвінова Аліна Віталіївнакласу (учитель Паламарчук І.М.),

Учениця 9 класу Богданець Дарія Сергіївна учитель  Паламарчук І. М.).


ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
Третє місце посіла учениця 10 класу  Крот Ірина (Лавренчук Т.С.).

 

ІІ (районний) етап Київської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

Учениця 9 класу Богданець Дар’я Сергіївна (учитель Володіна С. О.) посіла І місце.

 

ІІ (районний) етап учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці).

І місце посіла учениця 9 класу Ковалівська Софія Сергіївна (учитель Володіна С. О.).  

 

 

         

 
 

 


  


Конкурс  МАН

      

Відділення: Історія. (Секція: Історичне  краєзнавство):

Федина Іван Юрійович (учень 10 класу)– ІІІ місце (учитель Лавренчук Тетяна Семенівна )

 

Відділення: Українська філологія та мистецтвознавство. (Секція: Українська література):

Куценко Катерина Геннадіївна (учениця 9 класу) – ІІ місце (учитель Паламарчук Інна Миколаївна)

Остапенко Марина Сергіївна (учениця 9 класу) – ІІІ місце (учитель Паламарчук Інна Миколаївна)

 

Відділення: Фізика та астрономія. (Секція: Експериментальна фізика)

Самелюк Олександра Миколаївна (учениця 10 класу)– І місце (учитель Лукянчиков Андрій Вікторович)

 

Відділення: Екологія та аграрні науки. (Секція: Екологія):

Блощук Єлизавета Ігорівна (учениця 10 класу) – ІІ місце (учитель Лукянчикова Тетяна Миколаївна)